SHITET APARTAMENT 1+1 ,KATI 0 ME KOPESHT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti me siperfaqe totale 60.08 m2 dhe oborr rreth 100 m2 , ndodhet i pozicionuar ne katin 0 te nje pallati te ri 5 katesh shume cilesor dhe i administruar, i cili ndodhet ne nje kompleks rreth 150 m larg bregdetit. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, kuzhine e perbashket me dhomen e ndenies, 1 tualet dhe oborr. Apartamenti eshte i sapo rregulluar nga firma .Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

81 m2

Sip. e brendshme:

49 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

80

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Qerret

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020