Shitet Apartament 3+1+2T te Komuna Parisit. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament me siperfaqe totale 125 m2 dhe i organizuar ne 1 dhome ndenje , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon.
Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertim mjaft cilesor te Komuna e Parisit.
Vlen per tu permendur edhe cilesia e brendshme e punimeve e cila eshte mjaft cilesore , elektroshtepiaket jane te gjitha te firmes Samsung dhe Miele , sistemi i kamerave , grila elektrike etj.
Cdo m2 i prones eshte i pasqyruar ne dokumentin hipotekor.
Per me teper detaje apo nje vizite ne kete apartamant mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

113

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020