SHITET VILE + TRUALL TE BULEVARDI ZOGU PARE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shiten 2 vila prane rruges Dervish Hatixheja.Ka nje siperfaqe totale prej 450 m2 ndertim dhe 650 m2 truall.
Vilat jane dy kateshe secila dhe kane nje lokacion shume te mire dhe te aksesueshem me qendren e Tiranes.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

450 m2

Sip. e brendshme:

450 m2

Sip. Toke:

642 m2

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

743

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Zogu i Parë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin