SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK GARDA ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, prane Gardes se Republikes, ne nje pallat te vitit 2012. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Pallati ne te cilin ndodhet eshte nnje nga ndertimet me cilesore ne Tirane, i mire administruar, me 5 kate parkim nentokesor dhe 2 ashensor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

101 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

82

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020