JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE BRRYL ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient me siperfaqe totale 420 m2 ne Brryl .
Ambienti i brendshem perbehet nga 4 dhoma me nje siperfaqe prej 120m2 .
Prona ka nje verande prej 300 m2 ,ne te cilen aktualisht eshte ndertuar edhe nje magazine 100m2.
Ambienti mund te sherbeje per qellime te ndryshme komerciale , por ka nevoje per investim.
Preferohet te jepet per banke ,pasi ekziston mundesia e zgjerimit ne 900 m2 siperfaqe totale dhe akses nga dy rruge .
Per nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

420 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

48

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020