JEPET ME QIRA KAT VILE MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira kati i dyte i nje vile tre kateshe mbrapa Ministrise se Jashtme. Siperfaqja totale eshte 120 m2 dhe eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi , nje kuzhine , nje dhome ndenje , nje tualet dhe nje ballkon . Ambienti ofrohet i mobiluar si ne foto , gjithashtu ka dhe nje oborr te vogel.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

202

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020