JEPET ME QIRA VILE NE FARKE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira vile tre katshe ne Farke e rrethuar me 6700 m2 toke. Zona eshte e qete , me gjelberim dhe mundeson akses direkt ne rruge kryesore.
Kati i pare perbehet nga nje ambient gatimi , dhome ndenje , depo dhe nje tualet.
Kati i dyte perbehet nga nje dhome ndenje , nje dhome tjeter ndenje me oxhak dhe kuzhine , dhe nje tualet.
Kati i fundit organizohet ne tre dhoma gjumi dhe dy tualete .
Cdo kat ka ballkon te bollshem , gjithashtu ofron nje pamje shume te bukur gjelberimi.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni tani !!


Informacion
Sip. Totale:

320 m2

Sip. Toke:

6700 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

96

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020