SHITET APARTAMENT 1+1 NE VALAMAR! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e 2 në një vile 3 katëshe. Organizohet në një dhomë ndenjeje dhe kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet . Apartamenti ndodhet në bllokun C.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

67 m2

Sip. e brendshme:

67 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

54

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Hamallaj

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020