SHITET APARTAMENT 1+1 I ADAPTUAR NE 2+1 TE KOMUNA E PARISIT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 , i adoptuar ne 2+1 tek Komuna e Parisit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 72 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje me ambjent gatimi , dy dhoma gjumi ,nje ballkon dhe nje tualet.
Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

101

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020