SHITET VILE LUKSOZE NE VISHAJ ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vile luksoze per shitje ne Vishaj.
Kjo vile ndodhet ne nje nga zonat me te qeta ne periferi te kryeqytetit, nje zone mjaft e preferuar kohet e fundit per nje jetese komode, ne te cilen mbizoteron gjelberimi, qetesia dhe ajri i paster.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 2000m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 250m2.
Siperfaqja e ndertimit organizohet ne dy kate:
-Kati(1) Organizohet nga: sallon guzhin bashke nje dhome gjumi dhe nje tualet.
-Kati(2) Organizohet nga: dy dhoma gjumit nje koridor dhe nje tualet.
Vila eshte totalisht e investuar me sistemet ngrohje ftohje, sistem sigurie dhe sistem filtrimit te ujit.
Per ndertimin e kesaj vile jane perdorur materialet me cilesore te kohes.
Kjo prone gezon dokumentacion te rregullthipotekor.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

250 m2

Sip. e brendshme:

250 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

826

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: "Vishaj-Tirane", Vishaj

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin