SHITET VILE NE VISHAJ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vile per shitje ne Vishaj ne nje nga zonat me te bukura vetem 3 km larg Teg.
Vila ka nje siperfaqe totale prej 1850 m2 vreshte dhe 250m2 truall.
Vila ka nje investim shume te mire.
Kjo vile organizohet nga:sallon guzhine bashke,dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Kjo prone gezon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

250 m2

Sip. e brendshme:

1850 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

619

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: "Vishaj-Tirane", Vishaj

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin