Shiten Twin House Residence ne Mullet! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shiten Twin House Residence ne Mullet me siperfaqe 303 m2! Vilat jane superluksoze,me nje mobilim komod dhe modern per qendrimin tuaj dhe te kendshme per syrin!
Vilat shiten edhe te ndara perkatesisht ne vlerat 520.000 dhe 580.000 Euro!
Per cdo informacion shtese kontaktoni agjenten e prones!


Informacion
Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

155

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mullet

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin