SHITET VILE 2 KATESHE TEK KOMPLEKSI LURA 2 GJIRI I LALZIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila eshte e bashkengjitur por me hyrje individuale ne te cilen kati i pare organizohet me dhomen e ndenjes bashke me kuzhinen, nje tualet, nje lavanderi, dhome gjumi dhe verande, ndersa kati i dyte disponon dy dhoma gjumi, nje tualet, verande dhe nje kuzhine te vecuar, e cila mund te behet edhe dhome gjumi. Vila eshte e arreduar totalisht ne te gjitha detajet me element shume cilesor. Kompleksi ne te cilin ndodhet vila ofron qetesi, standarte te larta ndertimi dhe security 24/7. Parkim i garantuar dhe aksesueshmeri per levizjen ne kembe dhe me bicikleta, si per banoret ashtu dhe per te ftuarit. Per me shume informacion apo per nje vizite nga afer ju ftojme te na kontaktoni!


Informacion
Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

663

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lura 2, Gjiri I Lalzit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin