Shitet vile dy-kateshe ne zonen e Ali Demit - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile dy-kateshe ne Rrugen "Ali Demi", me siperfaqe totale 358 m2 ndersa siperfaqja e nderteses eshte 120 m2 njeri kat, ne total 240 m2 ndertim. Zona ne te cilen ndodhet ofron nje jetese komode , te qete dhe larg zhurmave te qytetit .
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

240 m2

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

534

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Ali Demi, Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin