SHITET APARTAMENT TE POSTA E COLES - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti organizohet ne nje sallon sebashku me kuzhinen nje dhome gjumi dhe nje tualet .Apartamenti ka nje orientim lindje qe i mundeson ndricim natyral .apartamenti ka 20 vjet i pabanuar dhe ka nevoj per disa rregullime te vogla .per nje vizite ne prone me telefononi.


Informacion
Sip. Totale:

59 m2

Sip. e brendshme:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

252

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020