Shesim Apartament 1+1 + Garazh te rinovuar, ne Golem. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament 1+1 me siperfaqe neto prej 55m2 dhe nje garazh te mbyllur me dy vende parkimi me siperfaqe 35m2 neto (i pershtatshem per tu kthyer ne garsoniere). Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne nje pallat te ri me ashensor dhe te mire administruar. Ndodhet ne zonen e Malit te robit fare prane Kompleksit FAFA, shume prane bregut te detit dhe te gjitha fasiliteteve te nevojshme per te kaluar pushime te kendshme. Apartamenti dhe garazhi jane totalisht te rinovuar me punime dhe rifinitura cilesore, totalisht i mobiluar dhe arreduar me shije bregdeti. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

64 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

271

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mali i Robit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020