SHITET VILË 2-KATËSHE NË SPITALLË! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet në Spitallë dhe disponon 802 m2 truall + një godinë (37m2), aktualisht e përdorur për banim + garazh me qepen dhe e rrethuar me mur. Organizohet në 2 kate me nga 170m2 secili kat dhe me planimetri simetrike për të dyja katet duke u ndarë në 4 dhoma gjumi, 2 dhoma ndenje, 1 kuzhinë, 2 tualete dhe ballkone nga 3 anë për secilin kat. Oborri është i mbjellë me pemë dekorative gjë e cila krijon një qetësi dhe ambient relaksues. Gjithashtu pjesa e pasme e vilës është e shfrytëzueshme për kopësht dhe pemë frutore për konsum personal. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është e gatshme për shitje siç është në foto.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

380 m2

Sip. e brendshme:

167 m2

Sip. Toke:

802 m2

Dhomat e gjumit:

8

Tualetet:

5

Dhomen e ndenjes:

5

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

387

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagjja 15 Spitallë, Durrës, Ish këneta

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin