SUPER--OKAZION SHITET BIZNESI NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet super BAR-RESTORANT-PIZERI ne lungomare me nje siperfaqe 200 m2 dhe me nje qera te mire.
Ndodhet ne nje pozicion fantastik te lungomares. Ka nje kuzhin profesionale dhe funksionale. Per nje shoqerim ne pron ose informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brendshme:

200 m2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

101

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: lungomare

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020