SHITEN 3-APARTAMENTE 1+1 NE NJE PALLAT TE VITIT 2020 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shiten 3 apartamente ne nje pallat te vitit te fundit dhe me punime shume colesore. Apartamentet ndodhen ne katin e 2-4-7 nga toka. Nga orientime te ndryshme dhe zgjedhja e shtrimit te dyshemes eshte sipas kerkeses si pllak ose parket. Ka nje ashensor modern dhe hyrja ne pallat per klientet funksionon me karte. Cmimi eshte i diskutueshem , Per nje shoqerim ne pron ose informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

177

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: LAGJA 10 KORRIKU

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020