SHITEN 2-APARTAMENTE 3+1+2 NGA 144 M2 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet super apartamente 3+1+2 ne nje pallat te sapo perfunduar ne vitin 2020. Ndodhet ne lagjen "10-korriku" me post parkimesh dhe garazh personal. Cmimi eshte i diskutueshem.


Informacion
Sip. Totale:

144 m2

Sip. e brendshme:

129 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

61

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: LAGJA 10-KORRIKU

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020