SHITEN 6-APARTAMENTE 2+1+2 NE LAGJEN"10-KORRIKU" - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamentet ndodhen ne katet 2-3-4-5-7 te pallatit dhe kane orientime te ndryshme. Eshte pallat i mbaruar vitin e fundit dhe ne proces ipotekimi. Na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

162

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: LAGJA 10 KORRIKU

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020