SHITET NJESI SHERBIMI PRANE "GAMA-MARKET" - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet njesi sherbimi te gama market ne katin e 2 te nje super pallati. Disponon certifikate pronesie dhe pozicion te favorshem per biznes ose zyra. Cmimi eshte i diskutueshem, na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

144 m2

Sip. e brendshme:

127 m2

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

81

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: TREGU ORIZIT

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020