Truall per shitje te Rruga "Ali Demi" - Century 21 Albania
Përshkrim

Trualli ndodhet ne nje zone te zhvilluara te Ali Demit me vila , me nje siperfaqe 325 m2 te shenuar ne certifikate pronesie.
I pozicionuar ne nje zone mjaft te populluar qe ofron nje mundesi te mire investimi dhe i pershtatshem per te ndertuar vila.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje.
Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Toke:

325 m2

Lloji:

Urban Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

23

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr.Tomi Kristo

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020