JEPET ME QIRA 2+1 TE RRUGA E BARRIKADAVE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 + post parkimi te Rruga e Barrikadave ,shume afer qendres .
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 111 m2 , dhe organizohet ne nje sallon te bollshem , dy dhoma gjumi , nje tualet , dy ballkone dhe nje ambient kuzhine.
Ambienti zoteron te gjitha mobilijet e nevojshme , mund ti shtohet dhe nje kend me kerkesen e qiramarresit.
Ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.
Vendndodhja e apartamentit ofron te gjithe facilitetet e duhura per nje jetese sa me komode .
Per nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

111 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

121

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020