SHITET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ka nje organizim te mire te hapsirave nje sallon sebashku me kuzhinen ,nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon me pamje te mire te detit ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne shetitore .Objekti me administrator .Mundesi e mire investimi. Per nje shoqerim ne prone telefononi .Beni oferten tuaj .


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

114

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lungomare

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020