Shitet Garsoniere Me Siperfaqe 27m2 Ne Vlore/ Mundesi Nderimi Me Apartament Ne TIRANE ose VLORE!!!!! - Century 21 Albani...
Përshkrim

Shitet Garsoniere ne rrugen ''Sali Vranishta'' ne Vlore me siperfaqe 27m2.
Apartamenti disponon Hipoteke dhe ndodhet ne katin e dyte me nje arredim luksoz.
Gjithashtu, pronari ben nderrim me ndonje apartament ne Vlore ose ne Tirane.
Per me shume informacion ju lutem kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

27 m2

Sip. e brendshme:

27 m2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

174

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Sali Vranishta, Vlorë-Marina Bay

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020