SHESIM TOKE NE PLAZH HAMALLAJ VIJE E PARE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka disponon 777m2 truall. Ndodhet ne hamallaj ,Pozicion i favorshem, fare prane bregdetit, por gjithashtu me dalje rrugen qe te con ne plazh . E pershtateshme per ndertim vile, resort , etj.Zona ku ndodhet toka ka mare nje zhvillim shume te madh jane ndertuar komplekse ,hotele,restorante,etj. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume info apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

777 m2

Sip. e brendshme:

777 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

44

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: HAMALLAJ PLAZH

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020