SHITET APARTAMENT 1+1I MOBILUAR TE "ISH-KOMBINATI" - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 80 m2 ne katin e shtat te nje pallati 11 katesh. Apartamenti ka nje orientim nga lindja dhe ne perendim nga dhoma e gjumit. Organizohet ne nje sallon 1 tualet dhe 1 dhome gjumi 2 ballkone. Ne proces ipotekimi . Na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

386

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish kombinati

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020