Shitet toke ne Prush. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke ne Prush me siperfaqe 7000m2.
Toka ka akses ne rrugen kryesore dhe eshte me certifikat pronesie.
Eshte e pershtatshme per cfaredo lloj biznesi.
Per me shume informacion apo vizite ne prone kontaktoni.


Informacion
Sip. Toke:

7000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

46

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020