SHITET ULLISHTE TE LIQENI I THATE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke ullishte me siperfaqe 1200 m2 te Liqeni i Thate. Toka ka akses me rrugen kryesore dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj investimi.
Toka eshte me certifikat pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

1200 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

23

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020