SHITET 3000 M2 TOKE PAS CASA ITALIA - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Royal sjell per ju 3000 m2 toke pas Casa Italia. Mundesi ndertimi per pallate, magazina dhe kapanone. Disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni agjentin!


Informacion
Sip. Totale:

3000 m2

Sip. e brendshme:

3000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

21

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020