SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA BARDHYL ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Bardhyl ! Apartamenti ka nje siperfaqje prej 64 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me ambient gatimi me vete , nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe i pershtatshem per nje jetese komode. Ka akses te shpejte ne qender dhe facilitete rreth e rrotull. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

64 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

44

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020