JEPET ME QIRA HYRJE 2+1 TEK "SPITALET" - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron me qira hyrje private 2+1 tek "Spitalet". Hyrja eshte e organizuar me nje sallon+kuzhine, 2 dhoma, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ofrohet plotesisht e mobiluar dhe me kushte bashkohore. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Lloji:

House

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

118

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020