SHITET TOKË NË KALLM VIJË E PARË ME DETIN, DURRËS! - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet në një nga zonat më të zhvilluara të momentit, si edhe më të preferuarat për turizimin, Kallm. Ka një sipërfaqe totale prej 8500 m2 dhe ka shtrirje përgjatë bregdetit Adriatik. Mundësia e ndërtimit për kompleks vilash ose rezidencë që ka edhe projektin gati. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Toke:

8500 m2

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

53

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: N.B FRYTORE

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020