SHITET NJESI SHERBIMI TE KRYQEZIMI "RINIA" - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet njesi sherbimi prane kryqezimit rinia me nje siperfaqe 72 m2 neto. Njesia ndodhet ne nje pallat te ri dhe nje afersi 10 metre nga rruga kryesore. Cmimi eshte i diskutueshem, disponon dokumentacion te rregullt pronesie . Per cdo informacion ose shoqerim ne pron na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

77 m2

Sip. e brendshme:

72 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

111

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: L. Lef Sallata

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020