JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK KOMUNA E PARISIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mire administruar ne zonen e Komunes se Parisit, prane Kristal Center.
Organizohet ne dhome ndenje & kuzhine, dhome matrimoniale dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i arreduar dhe i kompletuar ne menyre moderne duke plotesuar te gjithe kushtet per nje jetese sa me komode. Zona ofron te gjithe facilitetet per nje jetese komode. Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.


Informacion
Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

113

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020