Ambjent Komercial me Qira ne Rr.Myslym Shyri! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjent me Qira ne nje nga rruget komerciale me te kerkuara ne Tirane! I pozicionuar buze rruge dhe ne katin 0, ambjenti ka vizibilitet maksimal per biznesin tuaj. Me nje siperfaqe te konsiderueshme prej 180m2 organizohet ne nje hapesire te madhe , nje zyre dhe nje magazine te vogel. Me vendodhjen shume te mire ambjenti ka sherbyer si adrese e shume bizneseve te konsoliduara. Duke marre parasysh qe prona te tilla jepen shpejt kontakoni per nje vizite ose me teper informacion!


Informacion
Sip. Totale:

180 m2

Sip. e brendshme:

180 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

28

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020