AMBIENT ME QIRA TE MYSLYM SHYRI. - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient me siperfaqe totale 170 m2 ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti eshte e pozicionuar ne katin e pare te nje ndertese buze rruges kryesore. Organizohet nga 5 ambiente te ndara pune dhe nje tualet.Ambienti eshte i pershtatshem per zyra ose per aktivitete te ndryshme.Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

170 m2

Sip. e brendshme:

170 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

36

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: MYSLYM SHYRI

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020