JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E RE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet e katin e dyte te nje pallati te ri te mire administruar dhe me ashensor. Organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon dy tualete dhe ballkon. Apartamenti preferohet te jepet per qellime biznesi. Per me shume info na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

93 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

77

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e re e portit

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020