Shesim Ambient Komercial tek Kompleksi Magnet - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Ambient Komercial tek Kompleksi Magnet

• Ndodhet ne katin 0 te nje Kompleksi me Pallate 4 - 8 Kat
• Fasade xhami pergjate gjithe pjeses ballore, me vizibilitet maksimal.
• Siperfaqe totale 68.65 m² ( 57.2m² e brendshme + 11.m² verande)
• Ndodhet ne nje zone me fluks te madh banoresh gjate gjithe orareve te dites.
• I perbere prej 1 hapesire kryesore Open Space + 1 Tualet
• I pershtatshem per biznes te tipit : Zyre, Klinike, Market etj.

Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

69 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

38

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Artan Lenja

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020