SHITET APARTAMENT NE DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament ne Durres me siperfaqe 75.19m2 te shenuara ne çertifikate pronesie. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe administrim. Eshte i organizuar nga korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

74

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagja nr 6

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020