JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA PRANE FLAGSHIP CENTER! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti disponon 63m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor, prane flagship center. Apartamenti eshte i rregullt dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. Preferohen qira afatgjate. Per me shume info apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

213

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Flagship Center

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020