Shitet Bar-Kafe tek Rr. Dibres - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Bar- Kafe prane komisariatit nr.4 . Ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 85 m2 dhe siperfaqe te jashtme prej 240 m2 ku vetem 120 m2 paguhet si hapesire publike. Biznesi eshte i ngritur prej 8 vitesh dhe momentalisht eshte i dhene me qira ne shumen prej 600 euro. Disponon certifikate pronesie
Per me teper informacion kontaktoni ne nr e telefonit.


Informacion
Sip. Totale:

240 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

58

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020