Shitet Apartament 2+1, Myslym Shyri - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne rrugen Myslym Shyri ne katin e 2 me siperfaqe 72m2. Apartamenti disponon 1 dhome gjumi, kuzhine e bollshme qe mund te kovertohet ne dhome gjumi, salloni i ndenjes, tualeti dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara per banim.

Per ta vizituar na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

72 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

97

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Myslym Shyri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020