JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANË ISH-RAJONIT TË POLICISË, DURRËS! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet në katin 0 të një ndërtese 4 katëshe në zonën e Ish-Rajonit në rrugë kryesore me shumë vizualitet nga rruga. Organizohet në open space + tualet dhe më përpara ka qenë në funksion për bar- caffe, por është i përshtatshëm edhe për shumë aktivitete të tjera duke qenë se disponon 300m2 , në varësi të dëshirës. Jepet me qira afatgjatë!
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

300 m2

Sip. e brendshme:

250 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

26

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Pranë Ish-Rajonit të Policisë

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020