SHITET APARTAMENT 1+1 NË DURRËS! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues në afërsi të shkollës Eftali Koçi. Organizohet në 1 dhomë gjumi, 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt dhe është i gatshëm për shitje.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

56 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

69

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Pranë shkollës Eftali Koçi, Durrës

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020