Jepet me qira Apartament 2+1 ne Astir! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japet me qira apartament 2+1 ne Unaze te re, zona e Astirit
Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri te mireadministruar.
Eshte i pa banuar me pare dhe arredimi eshte totalisht i ri.

Per vizite ne prone me kontaktoni !!!


Informacion
Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

175

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020