SHITET APARTAMENT 3+1 TE VASIL SHANTO !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto .Apartamenti ndodhet te rruga Sulejman Delvina, ne nje nga zonat me te mira.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 103m2 te organizuar ne nje dhome ndenje, ambjent ngrenje, nje kuzhine, nje dhome gjumi, dhe dy dhoma te cilat perdoren si depo dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh! Cmimi i diskutueshem!!
Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

103 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

50

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020