JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE BLLOK ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te mireadministruar.
Ky apartament ka nje siperfaqe totale prej 120m2.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje te madh, nje ambinet gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Ne perberjen e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon i madh.
Ky aprtament orientohet nga perendimi, cka e ben te ndricohet me drite natyrale pjesen me te madhe te dites.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar.
Vendodhja e ketij apartamenti, ne zemer te bllokut, me te gjitha facilitetet prane e ben nje mundesi mjaft te mire per te banuar.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

32

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Blloku

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020