JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TE ISH EKSPOZITA ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera ambient komercial te Ish Ekspozita. Ambienti ka nje siperfaqe prej 60m2 me akses te menjehershem me rrugen. Organizohet nga open space, nje ambient ndarje dhe nje tualet. Eshte i pershtatshem per ambient zyrash noteriale, klinike dentare, parukeri etj. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

36

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin

Copyright © 2020